simple web templates

FORMATIE RIETVELDSCHOOL 2021/2022

ingaand vanaf augustus 2021

Groep 1/2 A: Francis Hasselbach (ma/di/woe)

Groep 1/2 A: Olga te Lintum (do/vr)

Groep 1/2 B: Maryse Trooster (ma/di)                                           Groep 1/2 B: Els Maatman (woe/do/vr)

Groep 1/2 C: Madelon Toekook (ma/di/woe)

Groep 1/2 C: Lilian Bader (woe/do/vr)

Groep 1/2 D: Leonieke Overdevest (ma/di)

Groep 1/2 D: Ingrid Treffers (woe/do/vr)

Groep 1/2 E: Susanne Ribeiro Maia (ma/di/woe/do)

Groep 1/2 E: Regina Gabes (vrij)

Groep 1/2 F: Lilian Bader (ma)

Groep 1/2 F: Indra Soekhoe (di/woe/do/vr)

RT/IB 1/2/3/4/5: Marije Wingelaar (ma/di/do/vrij)

Groep 3A: Lily Schotvanger (hele week)

Groep 3B: Melanie Vervoort (ma/di/woe)

Groep 3B: Laura Monsuur (do/vr)

Groep 3C: Jeanne Lanting (ma/di/woe/do)

Groep 3C: Jacky van den Bos (vr)

Groep 4A: Miranda Guttmann (ma/di)

Groep 4A: Malou van Zeben (woe/do/vr)

Groep 4B: Eva Schreuder (hele week)

Groep 4C: Demi van de Meer (hele week)


Muziek: Ineke van de Pol (vr)

Administratie: Paula Bosman (ma/di/do)

Administratie: Angelique van Keulen (woe/vrij)

Conciërge/Administratie: Patrick Aarts (ma/woe/do/vr) 

Conciërge: Jos Koolbergen: (hele week)


Groep 5A: Lianne Termeulen (ma/di)

Groep 5A: Marieke van Orden (woe/do/vr)

Groep 5B: Meghan Renique (ma/di/woe)

Groep 5B: Mariska van Leeuwen (do/vrij)

Groep 5C: Jacky van den Bos (ma/di)

Groep 5C: Eva van Putten (woe/do/vrij)

RT/IB 1/2/3/4/5: Monique van der Zalm (ma/di/woe/do)

Groep 6A: Dario Krznaric (hele week) 

Groep 6B: Judith Hoogenboom (ma/di/woe/vr)

Groep 6B: Tom Bijleveld (do) 

Groep 6C: Veronique Keek (ma/di/woe) 

Groep 6C: Shirley Lübeck (do/vrij)

Groep 7A: Iris van Heezik (ma/di/do/vrij)

Groep 7A: Nikki Willeme (woe)

Groep 7B: Gerda Versteeg (ma/woe/do/vrij)

Groep 7B: Shirley Lübeck (di)

Groep 7C: Kelsey Treur (hele week)

Groep 8A: Ilse van Gils (ma/di/woe)

Groep 8A: Silène Eckhart (do/vrij)

Groep 8B: Kim Brom (hele week) 

Groep 8C: Samantha Rietman (ma/di/woe)

Groep 8C: Suzanne van der Lelie (do/vr)


RT/IB 6/7/8: Cindy Braaksma (ma/di/do)


Directeur: Fiona Troupin (di/woe/vr)

Directeur: Julia Weytingh (ma/di/do/vr)

Gymnastiek/ICT: Gerben Donker (hele week)

Gymnastiek: Jan Broere (di/woe/do/vr)

Gymnastiek: Tim Proost (ma/vrij)

Spaans: Olga te Lintum (di)